Logo

185/50R17 86H SP WI SPT 3D MS * XLROFMFS DUNLOP
185/50R17 86H SP WI SPT 3D MS * XLROFMFS DUNLOP

185/50R17 86H SP WI SPT 3D MS * XLROFMFS DUNLOP

Vaše cena
3 782,00 CZK
Vaše cena bez DPH
3 125,62 CZK
Cena na prodejně
4 034,00 CZK
Dostupnost
U dodavatele – obvykle
Dostupnost na externím skladě
Kód
15210
Kód výrobce
522180

 

Pneumatika Dunlop, která skvěle funguje i za nepředvídatelného zimního počasí

Objevte pneumatiku Dunlop SP Winter Sport 3D, která skvěle funguje i za nepředvídatelného zimního počasí. S vynikající přilnavostí a ochranou proti akvaplaningu.

  • Řiditelnost v jakémkoliv počasí
  • Vynikající ovladatelnost za sucha
  • Optimalizovaná přilnavost za mokra i za sucha
  • Ochrana proti akvaplaningu

Výhody


Vynikající přilnavost za mokra i za sucha Speciální silikonová složka zůstává pružná i v chladu, což má za následek vynikající přilnavost na mokrých i suchých vozovkách. Tlak je rozdělen rovnoměrně po široké kontaktní ploše, takže může pneumatika fungovat v souladu s povrchem vozovky.

 
Ochrana proti akvaplaningu Směrové drážky pneumatiky SP Winter Sport 3D odvádí vodu z povrchu rychle bez jakýchkoliv turbulencí. Tím se zvyšuje ochrana proti akvaplaningu. 
Optimální ovládání na suchu Technologie Dunlop Touch zajišťuje lepší cit pro vozovku, což vám pomáhá v řízení a ovládání. Stabilita na suchých vozovkách je zlepšena díky nové blokovací 3D lamele, která vytváří těsnou ramenní oblast.
Vynikající řiditelnost bez ohledu na počasí Tato pneumatika Dunlop je navržena pro zvládání všech druhů zimních podmínek. To je zajištěno díky třem různým lamelám umístěným ve specifických částech pneumatiky.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty