Logo

195/40R17 81 V EfficientGrip Performance GOODYEAR
195/40R17 81 V EfficientGrip Performance GOODYEAR

195/40R17 81 V EfficientGrip Performance GOODYEAR

Vaše cena
2 724,00 CZK
Vaše cena bez DPH
2 251,24 CZK
Cena na prodejně
3 012,00 CZK
Dostupnost
U dodavatele – obvykle
Dostupnost na externím skladě
Kód
50900
Kód výrobce
536088

 

Zvyšte svůj pocit jistoty při řízení díky vyšší přilnavosti pro snížení brzdné dráhy i za těch nejmokřejších podmínek.

Pneumatika Goodyear EfficientGrip Performance zajišťuje vynikající přilnavost, kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce a sníženou spotřebu paliva.

  • Přilnavost na mokrých vozovkách s ohodnocením A*
  • Snížená spotřeba
  • Kratší brzdné vzdálenosti, lepší brzdné vlastnosti na mokrém povrchu
  • Nízký valivý odpor

Vynikající přilnavost na mokrých vozovkách Pneumatika EfficientGrip Performance vykazuje tak vynikající přilnavost na mokrém povrchu, že většina dostupných velikostí obdržela hodnocení A podle předpisů EU – tedy nejvyšší možné hodnocení.



 




Nejlepší brzdění za mokra s minimálním odporem Technologie WearControl společnosti Goodyear je speciálně navržena pro dosažení ideální rovnováhy mezi velkou přilnavostí na mokrých vozovkách a nízkým valivým odporem za účelem snížení vaší spotřeby paliva a zajištění plynulejší jízdy.


 




Kratší brzdná dráha Vychutnejte si maximální pocit jistoty při řízení na každé cestě s technologií ActiveBraking. Tato vlastnost vytváří větší kontaktní povrch mezi pneumatikou a vozovkou pro dosažení výrazně kratších brzdných drah – až o 8 % na mokrých vozovkách a až o 3 % na suchu.


 
Úspora paliva Každá pneumatika je vyrobena se zvláště navrženou základní složkou, která řídí rozptyl energie v rámci celé pneumatiky. Tato technologie FuelSaving snižuje valivý odpor až o 8 %, což výrazně zlepšuje palivovou účinnost a v dlouhodobém horizontu snižuje vaše náklady.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty