Logo

245/40R18 97H SP WI SPT 4D MS MO XL MFS DUNLOP
245/40R18 97H SP WI SPT 4D MS MO XL MFS DUNLOP

245/40R18 97H SP WI SPT 4D MS MO XL MFS DUNLOP

Vaše cena
3 757,00 CZK
Vaše cena bez DPH
3 104,96 CZK
Cena na prodejně
4 126,00 CZK
Dostupnost
U dodavatele – obvykle
Dostupnost na externím skladě
Kód
15367
Kód výrobce
529233

 

Ideální pro vysoce výkonná vozidla – tato pneumatika Dunlop se vyznačuje vynikající ovladatelností a přilnavostí v zimě

Objevte Dunlop SP Winter Sport 4D, vysoce výkonnou pneumatiku s vynikajícím ovládáním a přilnavostí za zimních podmínek. S konstrukcí podporující palivovou efektivitu a mnoha dalšími výhodami.

  • Velký výkon v zimních podmínkách
  • Zlepšená adheze na sněhu a ledu
  • Přilnavost a řízení na mokrých vozovkách
  • Konstrukce podporující palivovou efektivitu
 

VýhodyZlepšená adheze na sněhu a ledu Vysoký počet ostrých hran se spojuje se silnicí a zajišťuje zdokonalenou adhezi na sněhu a ledu. Tato pneumatika se dále vyznačuje hlubokými sněhovými zářezy, které zajišťují vyšší přilnavost při zrychlování, brzdění a jízdě do kopce.

 

Velký výkon za zimních podmínek Dunlop SP Winter Sport 4D v sobě spojuje jedinečný design běhounu s vysoce přilnavými materiály, což zajišťuje vynikající ovládání na sněhu a ledu, i na mokrých a suchých površích.


 

Palivově efektivní konstrukce Užívejte si nízké náklady na palivo a nízké emise CO2 – důsledek lehké konstrukce a materiálů pneumatiky SP Winter Sport 4D. 

Vynikající řízení v mokrém počasí Směrové drážky této pneumatiky Dunlop odvádí vodu rychle, což pomáhá zamezovat akvaplaningu. To je ideální pro silnice, které jsou mokré nebo tající. Tato pneumatika dále zajišťuje krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích díky optimalizované vysoce přilnavé složce.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty