Logo


Patříme do evropské sítě servisů Premio.
 

Náš pneuservis je současně servisním místem 4fleet.

Pokud máte vozidlo na operativní leasing od některé z níže uvedených společností rádi Vám poskytneme naše služby pneuservisu. Od základního pneuservisu, uskladnění a oprav pneu až po zajištění nových pneumatik, vše zajistíme ve spolupráci s Vaší leasingovou společností tak aby  jste se nemuseli o nic starat jen přijedete k nám a ostatní nechte na nás.
 

                                        
 
                                                                 

                                                             


Opravy automobilů

Provádíme běžné opravy osobních vozidel, výměny olejů, opravy brzdových systémů, výměny výfuků, tlumiče pérování a mnoho dalších dle dostupnosti náhr.dílů . Výměny olejů a malé drobné opravy provedeme na počkání, ostatní opravy obvykle během jednoho až dvou dnů.

Klimatizace

Samozřejmostí je základní servis klimatizace, naplnění chladivem, dezinfekce vzduchového potrubí, současně dezifikujeme celý vnitřek vozu pomocí ozónu.  Občas se ale stane že základní údržba nestačí pak nastupují větší opravy zjištění případných netěsností, výměna vadných dílů případně i výměna celého kompresoru.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku vozidla připojením na PC s možností přečtení závad, smazání poruchy, nastavení servisního intervalu např. po výměně oleje či brzdového obložení.

Prodej náhradních dílů

Prodáváme běžné náhradní díly na většinu osobních vozů např.: tlumiče, autobaterie, brzdová obložení, brzdové kotouče, spojky, výfuky, poloosy a mnoho dalších. Na aktuální ceny se prosím informujte telefonicky, či e-mailem.

Čištění vnitřku vozu

Provádíme ruční čištění vnitřku vozu. Služba zahrnuje vyluxování celého vnitřku, včetně kufru, ošetření vniřních plastů , vyčištění skel zevnitř i zvenčí vozu. Po předchozím objednání je možné vozidlo vyzvednout cca za 2 hodiny od předání.